+40 259 452 845
office@cesal.ro

REPREZENTANTI VANZARI

Acoperire nationala

E foarte simplu sa comandati produsele Cesal. Colegii nostri din intreaga tara va stau la dispozitie cu informatii privind produsele noastre si pentru modul de comanda si livrare a acestora. Contactati Area Sales Managerul din judetul dumneavoastra pentru informatii si detalii.

Judet Area Sales Manager Telefon Email
Alba Laurentiu Marcoiu

0729 440 773

laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Arad Diana Boer 0734 800 731 diana.boer@cesal.ro
Arges Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Bacau Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Bihor Lucian Blaga 0722 333 629 lucian.blaga@cesal.ro
Bistrita-Nasaud Dana Hoza 0734 800 725 dana.hoza@cesal.ro
Botosani Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Braila Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Brasov Mihai Codreanu 0762 245 847 mihai.codreanu@cesal.ro

Bucuresti

Marius Ene

0769 992 090

marius.ene@cesal.ro

Buzau Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Calarasi  Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Caras-Severin Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Cluj

Dana Pascalau

Ovidiu Pantea

0722 333 627

0734 800 722

dana.pascalau@cesal.ro

ovidiu.pantea@cesal.ro

Constanta Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Covasna Mihai Codreanu 0762 245 847 mihai.codreanu@cesal.ro
Dambovita Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Dolj Daniel Fecioru 0734 800 712   daniel.fecioru@cesal.ro 
Galati Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Giurgiu Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Gorj Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Harghita Mihai Codreanu 0762 245 847 mihai.codreanu@cesal.ro
Hunedoara Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Ialomita Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Iasi Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Ilfov Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Maramures Dana Hoza 0734 800 725 dana.hoza@cesal.ro
Mehedinti Daniel Fecioru 0734 800 712   daniel.fecioru@cesal.ro 
Mures Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Neamt Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Olt Daniel Fecioru 0734 800 712   daniel.fecioru@cesal.ro 
Prahova Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Salaj Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Satu Mare Lucian Blaga 0722 333 629 lucian.blaga@cesal.ro
Sibiu Mihai Codreanu 0762 245 847 mihai.codreanu@cesal.ro
Suceava Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Teleorman Daniel Fecioru 0734 800 712   daniel.fecioru@cesal.ro 
Timis

Diana Boer

0734 800 731

diana.boer@cesal.ro

Tulcea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Valcea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Vrancea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Vaslui Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro