+40 259 452 845
office@cesal.ro

REPREZENTANTI VANZARI

Acoperire nationala

E foarte simplu sa comandati produsele Cesal. Colegii nostri din intreaga tara va stau la dispozitie cu informatii privind produsele noastre si pentru modul de comanda si livrare a acestora. Contactati Area Sales Managerul din judetul dumneavoastra pentru informatii si detalii.

Judet Area Sales Manager Telefon Email
Alba Alin Marta

0722 333 627

alin.marta@cesal.ro
Arad Daniel Iuga 0734 800 731 daniel.iuga@cesal.ro
Arges Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Bacau Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Bihor Lucian Blaga 0722 333 629 lucian.blaga@cesal.ro
Bistrita-Nasaud Ioan Grigor 0734 800 725 ioan.grigor@cesal.ro
Botosani Tudor Bosca 0734 800 722 tudor.bosca@cesal.ro
Braila Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Brasov Bogdan Senin 0762 245 847 bogdan.senin@cesal.ro

Bucuresti

Marius Ene

0769 992 090

marius.ene@cesal.ro

Buzau Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Calarasi  Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Caras-Severin Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Cluj

Alin Marta

0722 333 627

alin.marta@cesal.ro

Constanta Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Covasna Arnold Fulop 0733 934 604 arnold.fulop@cesal.ro
Dambovita Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Dolj Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Galati Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Giurgiu Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Gorj Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Harghita Arnold Fulop 0733 934 604 arnold.fulop@cesal.ro
Hunedoara Laurentiu Marcoiu 0729 440 773 laurentiu.marcoiu@cesal.ro
Ialomita Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Iasi Tudor Bosca    0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro   
Ilfov Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Maramures Ioan Grigor 0734 800 725 ioan.grigor@cesal.ro
Mehedinti Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Mures Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Neamt Tudor Bosca    0734 800 722   tudor.bosca@cesal.ro   
Olt Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Prahova Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Salaj Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Satu Mare Lucian Blaga 0722 333 629 lucian.blaga@cesal.ro
Sibiu Bogdan Senin 0762 245 847 bogdan.senin@cesal.ro
Suceava Tudor Bosca     0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro    
Teleorman Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Timis

Daniel Iuga

0734 800 731

daniel.iuga@cesal.ro

Tulcea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Valcea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Vrancea Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Vaslui Tudor Bosca      0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro