+40 259 452 845
office@cesal.ro

REPREZENTANTI VANZARI

Acoperire nationala

E foarte simplu sa comandati produsele Cesal. Colegii nostri din intreaga tara va stau la dispozitie cu informatii privind produsele noastre si pentru modul de comanda si livrare a acestora. Contactati Area Sales Managerul din judetul dumneavoastra pentru informatii si detalii.

Judet Area Sales Manager Telefon Email
Alba Alin Marta

0722 333 627

alin.marta@cesal.ro
Arad Petra Neag
Daniel Iuga
0722 333 629
0734 800 731
mihai.neag@cesal.ro
daniel.iuga@cesal.ro
Arges Laurentiu Dumitru 0722 333 621 laurentiu.dumitru@cesal.ro
Bacau Tudor Bosca 0734 800 722 tudor.bosca@cesal.ro
Bihor Petra Neag 0722 333 629 mihai.neag@cesal.ro
Bistrita-Nasaud Ioan Grigor 0734 800 725 ioan.grigor@cesal.ro
Botosani Tudor Bosca 0734 800 722 tudor.bosca@cesal.ro
Braila Tudor Bosca  0734 800 722 tudor.bosca@cesal.ro 
Brasov Bogdan Senin 0762 245 847 bogdan.senin@cesal.ro
Bucuresti

Marius Ene

David Valentin

0769 992 090

0762 245 855

marius.ene@cesal.ro

valentin.david@cesal.ro

Buzau George Ionescu 0733 934 603 george.ionescu@cesal.ro
Calarasi  Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro
Caras-Severin Catalin Covrig 0729 440 773 catalin.covrig@cesal.ro
Cluj

Alin Marta

0722 333 627

alin.marta@cesal.ro

Constanta Tudor Bosca   0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro  
Covasna Arnold Fulop 0733 934 604 arnold.fulop@cesal.ro
Dambovita George Ionescu 0733 934 603 george.ionescu@cesal.ro
Dolj Daniel Ene 0733 050 816 daniel.ene@cesal.ro
Galati Tudor Bosca    0734 800 722   tudor.bosca@cesal.ro  
Giurgiu David Valentin 0762 245 855 valentin.david@cesal.ro
Gorj Daniel Ene 0733 050 816 daniel.ene@cesal.ro
Harghita Arnold Fulop 0733 934 604 arnold.fulop@cesal.ro
Hunedoara Catalin Covrig 0729 440 773 catalin.covrig@cesal.ro
Ialomita Marius Ene 0769 992 090   marius.ene@cesal.ro 
Iasi Tudor Bosca    0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro   
Ilfov Marius Ene 0769 992 090 marius.ene@cesal.ro
Maramures Ioan Grigor 0734 800 725 ioan.grigor@cesal.ro
Mehedinti Daniel Ene 0733 050 816 daniel.ene@cesal.ro
Mures Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Neamt Tudor Bosca    0734 800 722   tudor.bosca@cesal.ro   
Olt Laurentiu Dumitru 0722 333 621 laurentiu.dumitru@cesal.ro
Prahova George Ionescu 0733 934 603 george.ionescu@cesal.ro
Salaj Alexandru Baraian 0731 491 531 alexandru.baraian@cesal.ro
Satu Mare Petra Neag 0722 333 629 mihai.neag@cesal.ro
Sibiu Bogdan Senin 0762 245 847 bogdan.senin@cesal.ro
Suceava Tudor Bosca     0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro    
Teleorman Laurentiu Dumitru 0722 333 621 laurentiu.dumitru@cesal.ro
Timis

Daniel Iuga

Catalin Covrig

0734 800 731

0729 440 773

daniel.iuga@cesal.ro

catalin.covrig@cesal.ro

Tulcea Tudor Bosca      0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro    
Valcea Laurentiu Dumitru 0722 333 621 laurentiu.dumitru@cesal.ro
Vrancea Tudor Bosca      0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro    
Vaslui Tudor Bosca      0734 800 722    tudor.bosca@cesal.ro